SK Ante - sportovní klub

Turnaje

Hlavní stránka -  Turnaje

Golf - turnaje 2020

Pandemie Covid 19 nás omezila v golfových aktivitách, ale nebráním nám pomáhat. Pravidelný benefiční turnaj bude tradičně na začátku října.


Golf - turnaje 2019

Týmová výzva se osvědčila. Hra byla mnohem zajímavější a večery s novými spoluhráči rovněž. Turnaje i atmosféra dostaly nový vítr. Pro rok 2019 byla volba naprosto jasná - MIX TÝMŮ. Jdeme do toho znovu - tak kdo bude nyní novým týmovým vítězem?


Golf - turnaje 2018

Rokem 2018 rozbíháme druhé desetiletí fungování SK ANTE. Taková příležitost si žádá zcela nový přístup a příležitosti. Začínáme týmovou golfovou výzvou. Vyzvali jsme podobnou skupinu golfistů jako jsme my. První turnaj je naše výzva jim. Druhý turnaj je jejich výzvou k nám a třetí bude již tradiční benefiční turnaj na usmířenou. Můžete se těšit na sportovní golf a další novinky, ale ty až na turnaji.


Golf - turnaje 2017

Všechno běží tak rychle, skoro jako když letí golfový míček po odpalu. Ještě jsme se ani nenadechli po švihu a je tu 10 let. Let ve kterých SK ANTE organizuje rok, co rok turnaje a pomáhá dětem, handicapovaným, školám. Skvělá sezóna to jistě bude.


Golf - turnaje 2016

Další golfový rok se ponese v duchu gentlemanského partnerství. Bude protknut novým vlastním poznáním. Více se dovíte až na jednotlivých turnajích. Připravujte se, ať celá sezóna stojí za to a zlepšíte si svoje handicapy.


Golf - turnaje 2015

Sezónu 2015 věnujeme pravidelným golfistickým cyklům, které tak občas kopírují roční období. Pomalý start, rozehru až k postupnému výkonu. Samozřejmě jsme nezapomněli na pomoc dětem. Benefiční turnaj má své místo v sezóně SK ANTE. Závěr nepatří mistrům, ale prezidentovi SK ANTE a chuti na rum.


Golf - turnaje 2014

Golfovou sezónu 2014 jsme se rozhodli věnovat týmové spolupráci. Nejen ji, ale také relaxaci. Sledujte výsledky a kreativní návrhy našich flightů. Sledujte, jak sportovně umíme relaxovat na golfu.


Golf - turnaje 2013

Nechť jsou naše golfové výsledky lepší a lepší. S každým rokem bychom měli "golfově zrát" a lépe a lépe hrát. Na skvělou hru a hodně radosti z každé rány se těší SK ANTE.


Golf - turnaje 2012

Rok 2012 se stal pro SK ANTE rokem výročním. Je to již 5 let, po kterých pořádá klub rok co rok 5 golfových turnajů.


Golf - turnaje 2011

Další rok a další golfové turnaje SK ANTE připravilo pro zájemce golfu a již pravidelné účastníky.


Golf - turnaje 2010

Stejně jako v předcházejících letech jsem připravili 5 turnajů na 5-ti různých hřištích. Tradičně je série turnajů zahájena na golfovém hřišti Svratka. Pojďte se tedy rozehrát na celou sezónu roku 2010.


Golf - turnaje 2009

Sportovní klub Ante pro rok 2009 organizuje 5 golfových turnajů pro rozvoj gentlemanské hry v podnikatelském prostředí. Chce podpořit všechny pro které je golf zábavou a relaxací.


Golf - turnaje 2008

Sportovní klub Ante pro rok 2008 organizuje 5 golfových turnajů pro rozvoj gentlemanské hry v podnikatelském prostředí. Chce podpořit všechny pro které je golf zábavou a relaxací.


Golf - turnaje 2007