SK Ante - sportovní klub

O nás

Hlavní stránka -  O nás

SK Ante je sportovní klub založený s cílem rozvoje sportu mladých lidí a podporou sportovních aktivit pro podnikatele a veřejnost. Své sportovní aktivity zahajuje přípravou juniorského závodu v přespolním běhu a golfových turnajů pro podnikatele.

První aktivitou je uspořádání mezinárodního závodu v přespolním běhu, který by měl poprvé konat na podzim roku 2008. Závod je určen pro kategorie, které jsou v bězích velmi opomíjeny. Jedná se zejména o juniorské kategorie, které jsou základem pro kvalitní sport dospělých. Tento fenomén není specifický pro Českou republiku, je bohižel běžný i jinde v Evropě. Hlavní problém je v přípravných závodech, které jsou velmi důležité v silové a vytrvalostní přípravě sportovce. Jednou z ambicí SK Ante je i přispět k zlepšení situace v nabídce přípravných závodů.

Našimi aktivitami chceme spojit kondiční přípravu sportovce a i motivační zaujetí pro sport mladých lidí. SK Ante vytváří podporu pro sportovce propojením sportovních aktivit s podnikatelským světem, který může mladým nadějným sportovcům pomoci zabezpečit kvalitní přípravu.