SK Ante - sportovní klub

Golf - turnaje 2016

Hlavní stránka -  Turnaje -  Golf - turnaje 2016

21. 4. 2016 SK ANTE Golf Club Svratka
19. 5. 2016 Green Facility Day Golf Club Praha
2. 6. 2016 Vlastní cesta – 10 let Sokrates Golf & Country Club
11. 8. 2016 Bublinky pro Elišku Golfové hřiště Lázně Bohdaneč
13. 10. 2016 Kolem proti handicapu Golf Club Svratka

Kolem proti handicapu

Rok 2016 spolu s Rotary Club Brno City věnujeme individuální podpoře - Toníkovi Voznicovi. Toník potřebuje pro svůj pohyb speciální přídavné kolo k vozíku. Věříme, že mu ho pomůžeme zajistit.


Hráči dobré vůle a pomoci

Bublinky pro Elišku

Přijďte si koupit jednu bublinku a vykouzlete úsměv u Elišky. Zakoupením bublinky ji přispějete na nákup vířivé vany, která ji pomáhá v životě.


Vítězné dvojice

Golf - Vlastní cesta - 10 let

Vlastní cesta působí na českém trhu a šíří různé cesty a cestičky pro lidi, firmy a jejich spokojený život. I Vy si najděte vlastní cestičku ke skvělému golfovému výsledku a oslavte krásné kulaté výročí - 10 let.


Výherci turnaje

Golf - Green Facility Day

Ve spolupráci s časopisem Facility Manager pořádáme turnaj pro zapálené golfisty a milovníky zeleného trávníku. Opusťte na chvíli své kanceláře, auta a přijďte si zahrát golf.


Znalci 2016

Celoroční soutěž - Znalci na cestě poznání 2016

Nejsme jen golfisté. Umíme toho rozhodně více a máme celou řadu dovedností, které se přímo na golfu neobjeví. To jsme se rozhodli právě změnit. SK ANTE si vyzkouší znalosti účastníků golfových turnajů.


Nejlepší golfové dvojice turnaje

Golf - SK ANTE

Rozjíždíme další sezónu ve znamení schopností a znalectví. Všichni budeme muset prokázat golfový um, ale také znalosti v oblastech, které SK ANTE na účastníky připraví. Nechte se překvapit a přijeďte si zahrát.