SK Ante - sportovní klub

Golf - turnaje 2015

Hlavní stránka -  Turnaje -  Golf - turnaje 2015

23. 4. 2015 Opatrné rány Golf Club Svratka
28. 5. 2015 Jasná rozehra Golf klub Osyčina
23. 6. 2015 Skvělý výkon Sokrates Golf & Country Club
6. 8. 2015 Sezónní dohra Golf & Ski Resort Ostravice
22. 10. 2015 Šátek pro sílu k životu Golf Club Svratka
Donátoři pro Nadační fond Krtek

Šátek pro sílu k životu

Benefiční aktivity směřujeme opět k dětem, tentokráte na pomoc onkologicky nemocným. Naše hlavní přání malým pacientům, jejich rodičům, lékařům i blízkým je dostatek síly na cestě ke zdraví, na cestě k jejich životu.


Sluníčko nás všechny řádně opálilo nebo přismahlo? - společné foto po turnaji

Golfový turnaj - Sezónní dohra

Blíží se podzim a golfová sezóna se rovněž blíží ke konci. Dejme si záležet a zlepšujme handicap. Už nebudeme mít moc příležitostí na zlepšení. Zlepšit handicap a k tomu na tak krásném hřišti jakým Ostravice bez pochyb je, by byla dvojí radost.


Vítězi turnaje dle pravidel SK ANTE pro rok 2015

Golfový turnaj - Skvělý výkon

Všichni se na předcházejících turnajích opatrně a jasně rozehráli. Dnes již není prostor na golfové omluvy, ale na nekompromisní výkon. Očekáváme souboj výsledků a zlepšených handicapů.


Celoroční soutěž - HCP Rychlouš

Unikátní cenu s názvem HCP Rychlouš získává ten, kdo v nejkratším čase uhraje nejvíc stablefordových bodů. Nikde jinde než s SK ANTE to není možné.


Fingovaní výherci :-)

Golf - Jasná rozehra

Už jsem se rozehráli na prvním turnaji. Zde bylo místo pro opatrné rány. To je již pryč. Teď to musí být JASNÁ A NEKOMPROMISNÍ ROZEHRA. Přesnost, dopady do plánovaného místa to je to, co se od účastníků čeká. Osyčina je vhodné hřiště na krátkou a přesnou hru. Tak se rozehrajte.


Opatrný - Šetrný - Obezřetný golfista

Golf - Opatrné rány

Už je to tu zas! Omýt hole, naleštit boty, sebrat hodně síly a začít opatrně pálit rány. Ano, začíná další a jistě úspěšná golfová sezóna SK ANTE.