SK Ante - sportovní klub

Golf - turnaje 2009

Hlavní stránka -  Turnaje -  Golf - turnaje 2009

Sportovní klub Ante pro rok 2008 organizuje 5 golfových turnajů pro rozvoj gentlemanské hry v podnikatelském prostředí. Chce podpořit všechny pro které je golf zábavou a relaxací.
Golfové turnaje jsou organizovány jako série navazujících turnajů (tour). Na konci roku budou vyhlášeni vítězové za výsledky a účast na všech turnajích za celý rok 2008. Sponzoři tak mohou přihlásit partnery do soutěže, která bude vyhlášena na posledním turnaji.

Golf krokem

Golf, ačkoliv vypadá jako příjemná procházka po krásně pokoseném trávníku, je také sportovním výkonem. Prokázat, že se jedná o turisticky náročný výkon se pokusilo SK ANTE v roce 2009.


Vítězi golfového turnaje

Golf a konference Vysočina

Hospodářská komora Jihlava již po druhé pozvala své kolegy z Rakouska a společně připravili konferenci zaměřenou na hospodářskou situaci v Rakousku a ČR. Konference byla zakončena individuálními diskusemi na golfovém turnaji nebo golfové akademii. SK Ante společně s HK Jihlava zakončili golfovou tour r. 2009.


Vítězi golfového turnaje

Golfový turnaj - CZ OKNA

Golfový turnaj CZ OKNA přivedl hráče na novou 18-ku Čertova Břemene. Během turnaje se účastníci dočkalli několika rarit, které objevíte po shlídnutí výsledků.


Vítěz golfového turnaje Vlastní cesty

Golfový turnaj - Vlastní cesta

Poradenský portál Vlastní cesta ve spolupráci s SK ANTE připravili další golfový turnaj na krásném hřišti v Kořenci. Krásného slunečného počasí si užilo 80 účastníků.


Vítězi golfového turnaje

Golf HK Jihlava a konference Vysočina

Hospodářská komora Jihlava pozvala své kolegy z Rakouska a společně připravili konferenci zaměřenou na hospodářskou situaci v Rakousku a ČR. Konference byla zakončena individuálními diskusemi na golfovém turnaji nebo golfové akademii.


Vítězi turnaje

I. turnaj golfové sezóny 2009

I. turnaj sezóny 2009 byl organizován pro společnost CZ OKNA. Dalšími partnery byli Hospodářská komora Jihlava a firma EST GROUP. Účast na turnaji jednoznačně potvrdila, že golf a SK ANTE má své stále příznivce.